Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 3 тур
Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 14:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeГрещук, Ігор
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 16:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
3:3
RefereeСиненький, Ростислав
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 5 тур
Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 16:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
4:2
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 3 тур
Datum НД., 16. червня. 2019 Beginn 17:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
3:5
RefereeЛеськів, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 5 тур
Datum ПН., 17. червня. 2019 Beginn 16:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
5:1
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 17. червня. 2019 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
8:2
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 17. червня. 2019 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 6 тур
Datum НД., 23. червня. 2019 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок" Друк
Результати - 1/8 фіналу (14.04.2019)

Неділя, 14.04.2019 - 4. тур
events.png Група В/Група Д 14:00  "Галичина" (М.Горожанна)  0 - 6  "ІММ" Устя с.Устя
events.png Група Є/Група Б 14:00  ФК "Сокіл" Тернопілля  1 - 1
(Пен. 5 - 4)
 
ФК "Березина" с.Березина
events.png Група Б/Група А 14:00  "Будінвест" (Верин)  0 - 0
(Пен. 3 - 0)
 
СКК "Дністер" Київець с.Верин
events.png Група Е/Група Б 14:00  МСКК "Рудники"  0 - 4  СКК "Крупсько" с.Рудники
events.png Група А/Група Д 16:00  "Сокіл" Черниця  1 - 2  ФСК "Щирок" (Вербіж) с.Устя
events.png Група Е/Група Є 16:00  КСК "Берездівці"  1 - 2  "Дністер" Розвадів с.Березина
events.png Група В/Група Е 16:00  ФК "Раделичі"  1 - 2  "Сокіл" (Криниця) с.Верин
events.png Група А/Група В 16:00  "Зоря" Держів  1 - 1
(Пен. 5 - 4)
 
"Темп" Гірське с.Рудники


дом админа - блог системного администратора