Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
2:0
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:3
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
6:2
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал ІІ ліга Футзал ІІ ліга Друк
Результати - 9 тур (15.02.2020)

Субота, 15.02.2020 - 9. тур
events.png   14:00  СК "Скала" Демня  1 - 8  Воля" Велика Воля (ю)  
events.png   14:50  "Будінвест" (Верин)  9 - 4  СКК "Надітичі"  
events.png   15:40  ФК "Березина"  2 - 11  "Галичина" (М.Горожанна)  
events.png   16:30  СКК Пісочна  4 - 4  ФСК "Тростянець"  
events.png   17:20  КСК "Фаворит" (Розділ)  3 - 3  "Вихор" (В.Горожанна)