Football is much more serious than life and death

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 9 тур
Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 01. серпня. 2021 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Кубок Району Кубок Району Друк
Результати - 1 тур (09.08.2020)

Неділя, 09.08.2020 - 1. тур
events.png Група "А" 11:00  ФК "Раделичі"  1 - 0  "Промінь" (Більче)   с.Раделичі
events.png Група "Б" 11:00  СКК "Крупсько"  4 - 1  СКК Пісочна   с.Крупсько
events.png Група "В" 11:00  ФК "Березина"  0 - 1  "Дністер" Розвадів   с.Березина
events.png Група "Г" 11:00  "ІММ" Устя  2 - 1  ФК "Сокіл" Тернопілля   с.Устя
events.png Група "В" 12:10  КСК "Фаворит" (Розділ)  2 - 1  СКК "Надітичі"   с.Березина
events.png Група "Г" 12:10  ФК "Дроговиж"  2 - 0  "Лінденфельд" Липівка   с.Устя
events.png Група "А" 12:15  МСКК "Рудники"  1 - 2  "Темп" Гірське   с.Раделичі
events.png Група "Б" 12:15  "Будінвест" (Верин)  2 - 1  КСК "Берездівці"   с.Крупсько