Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 13:00
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР І ліга (дорослі) ФФМР І ліга (дорослі) Друк
Результати - 2 тур (13.09.2020)

Неділя, 13.09.2020 - 2. тур
events.png Група "Б" 14:00  СКК Пісочна  1 - 2  ФК "Дроговиж"
events.png Група "Б" 14:00  СКК "Надітичі"  3 - 2  ФК "Раделичі"
events.png Група "Б" 14:00  МСКК "Рудники"  8 - 2  ФК "Сокіл" Тернопілля
events.png Група "А" 17:00  "Дністер" Розвадів  1 - 1  СКК "Крупсько"
events.png Група "А" 17:00  КСК "Фаворит" (Розділ)  3 - 1  "Будінвест" (Верин)
events.png Група "А" 17:00  "Зоря" Держів  0 - 4  "ІММ" Устя