Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 13 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 13:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 15:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
0:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 15:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
7:1
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 13 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
3:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 13 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 17:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
4:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 17 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
1:5
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 17:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
0:2
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 13 тур
Datum НД., 15. вересня. 2019 Beginn 17:30
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
5:0
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал Футзал Друк
Результати - Фінал (24.02.2018)

Субота, 24.02.2018 - 8. тур
events.png Група Б/Група А 15:00  ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)  4 - 5  "Темп" Гірське (ю)

Турнірна таблиця

Група А
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) МСКК "Рудники" (ю) 3 3 0 0 11:2 9
2 same (2) Воля" Велика Воля (ю) 3 1 1 1 5:7 4
3 same (3) "Темп" Гірське (ю) 3 1 1 1 4:5 4
4 same (4) ФК "Дроговиж" (ю) 3 0 0 3 3:9 0
Група Б
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько"(ю) 3 2 1 0 23:5 7
2 same (2) ФК "Сокіл" Тернопілля (ю) 3 2 1 0 13:8 7
3 same (3) "Дністер" Розвадів (Ю) 3 1 0 2 4:14 3
4 same (4) ДКСК "Скала" Демня(ю) 3 0 0 3 4:17 0

дом админа - блог системного администратора