Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 11 тур
Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 18 тур
Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

І ліга (дорослі) - 11 тур
Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 18 тур
Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
КагуївСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. серпня. 2018 Beginn 16:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал Футзал Друк
Результати - Стикові матчі (24.02.2018)

Субота, 24.02.2018 - 4. тур
events.png Група А/Група Б 10:00  "Воля" Велика Воля(ю)  6 - 1  ДКСК "Скала" Демня(ю)
  Група Б/Група А 10:40  "Дністер" Розвадів (Ю)  0 - 5  ФК "Дроговиж" (ю) -
events.png Група А/Група Б 13:00  МСКК "Рудники" (ю)  1 - 1
(Пен. 3 - 4)
 
ФК "Сокіл" Тернопілля (ю)
events.png Група Б/Група А 13:40  СКК "Крупсько"(ю)  1 - 5  "Темп" Гірське (ю)

Турнірна таблиця

Група А
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) МСКК "Рудники" (ю) 2 2 0 0 8:1 6
2 same (2) "Воля" Велика Воля(ю) 2 1 0 1 4:6 3
3 same (3) "Темп" Гірське (ю) 2 0 1 1 -1:1 1
4 same (4) ФК "Дроговиж" (ю) 2 0 -1 3 2:8 -1
Група Б
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько"(ю) 2 2 1 -1 22:2 7
2 same (2) ФК "Сокіл" Тернопілля (ю) 2 2 1 -1 9:3 7
3 same (3) "Дністер" Розвадів (Ю) 2 1 0 1 4:9 3
4 same (4) ДКСК "Скала" Демня(ю) 2 -1 0 3 -1:17 -3