Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Весни" - 1/8 фіналу
Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 00:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
3:0
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 13:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
1:0
RefereeМазуранчик, Андрій
Reset

Кубок "Пролісок" - 1/4 фіналу
Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
4:0
RefereeГнатів, Олег
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 14:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
1:4
RefereeГрещук, Ігор
Previous MatchPrevious MatchReset

Кубок "Весни" - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Київець Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 14:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
1:4
RefereeПрендота, Мирон
Reset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 14:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:0
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 15:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeСиненький, Ростислав
Reset

Кубок "Пролісок" - 1/4 фіналу
Стадіон: с.Київець Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 16:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
0:2
RefereeПрендота, Мирон
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
1:1пен
Previous MatchPrevious MatchReset

Кубок "Весни" - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Устя Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 16:00
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
1:3
RefereeГрещук, Ігор
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 16:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
4:2
RefereeЖукровський, Микола
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 21. квітня. 2019 Beginn 17:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeБуць, Андрій
Reset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ІІ ліга (юнаки) ІІ ліга (юнаки) Друк
Таблиця подій - Гол

Місце   Гравець Команда Гол
1 Пецкович Віталій Пецкович Віталій "Сокіл" (Криниця)(ю) 17
2 Романюк Святослав Романюк Святослав Воля" Велика Воля (ю) 13
3 Молошій Роман Молошій Роман ФК "Дроговиж" (ю) 12
4 Пришляк Андрій Пришляк Андрій Воля" Велика Воля (ю) 10
5 Іванів Любомир Іванів Любомир ФК "Дроговиж" (ю)  9
6 Бінас Мирослав Бінас Мирослав "Сокіл" Черниця (ю)  8
7 Мельницький Богдан Мельницький Богдан "Сокіл" Черниця (ю)  7
8 Шестопалов Назар Шестопалов Назар Воля" Велика Воля (ю)  6
9 Галан Іван Галан Іван ФК "Дроговиж" (ю)  5
- Євочко Роман Євочко Роман "Сокіл" Черниця (ю)  5
11 Пшеничка Роман Пшеничка Роман ФК "Березина" (ю)  4
- Кулик Юрій Кулик Юрій ФК "Березина" (ю)  4
- Сенів Володимир Сенів Володимир "Галичина" (М.Горожанна)(ю)  4
- Дудич Юрій Дудич Юрій "Будінвест" (Верин) (ю)  4
- Витіск Юрій Витіск Юрій "Сокіл" Черниця (ю)  4
- Данчевський Ігор Данчевський Ігор "Будінвест" (Верин) (ю)  4
- Барбітов Володимир Барбітов Володимир ФК "Березина" (ю)  4
- Стеценко Владислав Стеценко Владислав Воля" Велика Воля (ю)  4
19 Равліковський Василь Равліковський Василь "Сокіл" (Криниця)(ю)  3
- Дуфанець Роман Дуфанець Роман "Галичина" (М.Горожанна)(ю)  3

Сторінка 1 з 4

дом админа - блог системного администратора