Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал І ліга - 7 тур
Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 10:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 10:50
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 11:40
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 12:30
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал ІІ ліга - 7 тур
Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 13:20
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 14:10
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 15:00
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 15:50

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 01. лютого. 2020 Beginn 16:40
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал  І ліга Футзал І ліга Друк
Результати - 7 тур (02.03.2019)

Субота, 02.03.2019 - 7. тур
events.png   10:00  СКК "Крупсько"  11 - 4  КСК "Берездівці"  
events.png   11:00  ФК "Сокіл" Тернопілля  5 - 12  "Русин-О" Розвадів  
events.png   12:00  "Темп" Гірське  5 - 2  "Воля" Велика Воля  
events.png   13:00  СКК "Дністер" Київець  8 - 6  МСКК "Рудники"  

Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько" 7 6 1 0 40:18 19
2 same (2) "Русин-О" Розвадів 7 5 2 0 42:22 17
3 same (3) СКК "Дністер" Київець 7 5 1 1 36:25 16
4 same (4) "Темп" Гірське 7 4 0 3 31:19 12
5 same (5) МСКК "Рудники" 7 3 0 4 42:44 9
6 same (6) ФК "Сокіл" Тернопілля 7 2 0 5 25:42 6
7 same (7) КСК "Берездівці" 7 1 0 6 29:57 3
8 same (8) "Воля" Велика Воля 7 0 0 7 20:38 0