Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 8 тур
Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 13:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 10 тур
Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 15:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 15:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 8 тур
Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 10 тур
Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал  ІІ ліга Футзал ІІ ліга Друк
Результати - 9 тур (09.03.2019)

Субота, 09.03.2019 - 9. тур
events.png   14:30  "Вихор" (В.Горожанна)  9 - 7  "Будінвест" (Верин)  
events.png   15:20  ФСК "Тростянець"  4 - 5  ДКСК "Скала" Демня  
events.png   16:10  "Галичина" (М.Горожанна)  7 - 3  Воля" Велика Воля (ю)  
events.png   17:00  ФК "Кагуїв"  2 - 3  "ІММ" Устя  
    17:50  ФК "Дроговиж"  0 - 5  ФК "Березина"  

Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 up (2) "ІММ" Устя 9 8 0 1 50:26 24
2 down (1) ФК "Кагуїв" 9 7 1 1 54:36 22
3 same (3) ДКСК "Скала" Демня 9 7 0 2 45:29 21
4 up (5) "Галичина" (М.Горожанна) 9 6 0 3 54:36 18
5 down (4) Воля" Велика Воля (ю) 9 5 1 3 39:32 16
6 same (6) ФСК "Тростянець" 9 4 0 5 32:27 12
7 same (7) ФК "Березина" 9 4 0 5 49:51 12
8 same (8) "Вихор" (В.Горожанна) 9 2 0 7 35:58 6
9 same (9) ФК "Дроговиж" 9 1 0 8 31:53 3
10 same (10) "Будінвест" (Верин) 9 0 0 9 35:76 0


дом админа - блог системного администратора