Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок Району - 3 тур
Стадіон: с.Гірське Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 11:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 11:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Стадіон: с.Тернопілля Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 11:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів

"Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Кубок Району - 4 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 12:10
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Стадіон: с.Тернопілля Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 12:10
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Кубок Району - 3 тур
Стадіон: с.Гірське Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 12:15
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Кубок Району - 4 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 13:20

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тернопілля Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 13:20

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

"Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал І ліга Футзал І ліга Друк
- -

Субота, 15.02.2020 - 9. тур
events.png   10:00  МСКК "Рудники"  10 - 4  "ІММ" Устя  
events.png   10:50  ФК "Сокіл" Тернопілля  3 - 14  "Воля" Велика Воля  
    11:40  СКК "Крупсько"  5 - 0  "Дністер" Розвадів   -
events.png   12:30  "Темп" Гірське  3 - 3  ФК "Раделичі"  

Турнірна таблиця

Місце   Команда І ВASC Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько" 8 7 0 1 41:20 21
3 up (4) "Воля" Велика Воля 8 6 0 2 42:23 18
2 same (2) СКК "Дністер" Київець 8 6 0 2 56:30 18
4 down (3) "Дністер" Розвадів 8 5 1 2 37:26 16
5 same (5) ФК "Сокіл" Тернопілля 8 3 1 4 44:64 10
6 same (6) ФК "Раделичі" 8 2 2 4 30:32 8
9 same (9) МСКК "Рудники" 8 1 0 7 29:50 3
8 down (7) "ІММ" Устя 8 1 2 5 26:49 5
7 up (8) "Темп" Гірське 8 1 2 5 31:42 5