Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал І ліга - 3 тур
Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 10:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 10:50

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 11:40
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 12:30
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал ІІ ліга - 3 тур
Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 13:20
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 14:10

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 15:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 15:50
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 14. грудня. 2019 Beginn 16:40

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал ІІ ліга Футзал ІІ ліга Друк
Результати - 2 тур (07.12.2019)

Субота, 07.12.2019 - 2. тур
events.png   10:00  "Вихор" (В.Горожанна)  11 - 4  ФК "Березина"  
events.png   11:00  СК "Скала" Демня  2 - 1  "Будінвест" (Верин)  
events.png   12:00  СКК Пісочна  6 - 3  КСК "Фаворит" (Розділ)  
events.png   13:00  ФСК "Тростянець"  6 - 2  СКК "Надітичі"  
events.png   14:00  Воля" Велика Воля (ю)  8 - 2  "Галичина" (М.Горожанна)  

Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК Пісочна 2 2 0 0 14:4 6
2 up (4) Воля" Велика Воля (ю) 2 2 0 0 12:4 6
3 down (2) ФСК "Тростянець" 2 2 0 0 11:4 6
4 down (3) КСК "Фаворит" (Розділ) 2 1 0 1 8:9 3
5 up (8) "Вихор" (В.Горожанна) 2 1 0 1 13:8 3
6 up (7) СК "Скала" Демня 2 1 0 1 5:6 3
7 down (5) "Будінвест" (Верин) 2 0 1 1 4:5 1
8 down (5) ФК "Березина" 2 0 1 1 7:14 1
9 same (9) "Галичина" (М.Горожанна) 2 0 0 2 4:13 0
10 same (10) СКК "Надітичі" 2 0 0 2 3:14 0