Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 11:30

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
4:5
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
0:1
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
0:5
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeНаконечний, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
9:1
RefereeКравець, Ігор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
2:5
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал Футзал Друк
Результати - 1 тур (22.02.2020)

Субота, 22.02.2020 - 1. тур
events.png Група "А" 10:00  Воля" Велика Воля (ю)  3 - 1  СКК "Дністер" Київець (ю)  
events.png Група "А" 10:50  СКК Пісочна (ю)  2 - 3  Воля" Велика Воля (ю)  
events.png Група "А" 11:40  СКК "Дністер" Київець (ю)  2 - 5  СКК Пісочна (ю)  

Турнірна таблиця

Група "А"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) Воля" Велика Воля (ю) 2 2 0 0 6:3 6
2 same (2) СКК Пісочна (ю) 2 1 0 1 7:5 3
3 same (3) СКК "Дністер" Київець (ю) 2 0 0 2 3:8 0
Група "Б"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Галичина" (М.Горожанна)(ю) 0 0 0 0 0:0 0
- same (1) ДКСК "Скала" Демня(ю) 0 0 0 0 0:0 0
- same (1) МСКК "Рудники" (ю) 0 0 0 0 0:0 0
- same (1) СКК "Крупсько"(ю) 0 0 0 0 0:0 0
Група "В"
Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Будінвест" (Верин) (ю) 0 0 0 0 0:0 0
- same (1) "Дністер" Розвадів (Ю) 0 0 0 0 0:0 0
- same (1) "Темп" Гірське (ю) 0 0 0 0 0:0 0
- same (1) ФК "Раделичі" (ю) 0 0 0 0 0:0 0