Football is much more serious than life and death

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 10 тур
Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 10 тур
Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 08. серпня. 2021 Beginn 00:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


МАФ І ліга (дорослі) МАФ І ліга (дорослі) Друк
Результати - 9 тур (01.08.2021)

Неділя, 01.08.2021 - 9. тур
events.png   14:00  "Будінвест" (Верин)  3 - 1  КСК "Фаворит" (Розділ)
events.png   15:00  СКК "Крупсько"  1 - 3  "Лінденфельд" Липівка
events.png   16:00  ФК "Раделичі"  3 - 3  СКК "Надітичі"
events.png   18:00  МСКК "Рудники"  3 - 2  ФК "Дроговиж"
events.png   18:00  "Дністер" Розвадів  2 - 1  "ІММ" Устя

Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 up (2) "Дністер" Розвадів 8 7 0 1 25:16 21
2 down (1) "ІММ" Устя 9 7 0 2 28:15 21
3 same (3) СКК "Крупсько" 9 5 1 3 36:15 16
4 same (4) "Будінвест" (Верин) 9 5 0 4 21:22 15
5 same (5) ФК "Раделичі" 9 4 1 4 16:22 13
6 same (6) ФК "Дроговиж" 9 3 2 4 22:18 11
7 same (7) СКК "Надітичі" 9 3 1 5 21:30 10
8 up (9) "Лінденфельд" Липівка 9 3 0 6 17:24 9
9 down (8) КСК "Фаворит" (Розділ) 9 2 1 6 14:26 7
10 same (10) МСКК "Рудники" 8 2 0 6 14:26 6