Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Золота осінь - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 11:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Верин Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
КСК
БерездівціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Стадіон: с.Крупсько Datum НД., 17. жовтня. 2021 Beginn 12:30
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Reset

Пошук гравця


І-ліга (дорослі) І-ліга (дорослі) Друк
Результати - 24 тур (19.10.2014)

Неділя, 19.10.2014 - 24. тур
events.png   15:00  ФК Пісочна  4 - 2  "Зоря" Держів
events.png   15:00  СКК "Дністер" Київець  1 - 3  "ІММ" Устя
    15:00  КСК "Берездівці"  3 - 0  "Темп" Гірське
events.png   15:00  "Промінь" Липівка  1 - 3  ФК "Раделичі"
events.png   15:00  "Біорена" Черниця  5 - 4  ФСК "Щирок" (Вербіж)
events.png   15:00  МСКК "Рудники"  6 - 4  СКК "Крупсько"

Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько" 24 17 5 2 73:36 56
2 same (2) ФК "Раделичі" 24 16 5 3 80:36 53
3 same (3) "ІММ" Устя 24 14 5 5 63:33 47
4 up (5) КСК "Берездівці" 24 11 6 7 39:40 39
5 up (6) ФК Пісочна 24 11 5 8 46:27 38
6 down (4) "Промінь" Липівка 24 10 6 8 54:46 36
7 same (7) "Зоря" Держів 24 10 5 9 38:31 35
8 up (9) МСКК "Рудники" 24 9 2 13 52:49 29
9 down (8) ФСК "Щирок" (Вербіж) 24 8 3 13 47:69 27
10 same (10) "Темп" Гірське 24 8 2 14 40:57 25
11 same (11) СКК "Дністер" Київець 24 7 3 14 34:60 24
12 same (12) "Біорена" Черниця 24 7 2 15 38:66 23
13 same (13) "Космос" Колодруби 24 3 1 20 12:66 8