Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 3 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeПетріца, Остап
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
1:0
RefereeЛеськів, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
Вербіж (вет.)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(Юнаки) ФФМР І-ліга(Юнаки) Друк
Результати - 26 тур (31.10.2010)
Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) "Зоря" Держів (ю) 24 20 2 2 76:12 62
2 same (2) ФК "Раделичі" (ю) 24 16 4 4 68:17 52
3 same (3) СКК "Дністер" Київець (ю) 24 16 2 6 75:38 50
4 same (4) "Темп" Гірське (ю) 24 13 6 5 52:18 45
5 same (5) "ІММ" Устя (ю) 24 14 2 8 80:35 44
6 same (6) "Космос" Колодруби (ю) 24 13 3 8 70:36 42
7 same (7) СКК "Крупсько"(ю) 24 9 6 9 59:50 33
8 up (9) "Промінь" Липівка (ю) 24 9 4 11 40:34 31
9 down (8) ДКСК "Скала" Демня(ю) 24 9 4 11 46:44 31
10 same (10) "Біорена" Черниця (ю) 24 6 5 13 40:61 23
11 same (11) "Карпати" Ричагів(ю) 24 4 3 17 25:77 15
12 same (12) ФК "Дроговиж" (ю) 24 4 3 17 27:81 15
13 same (13) ФК "Сокіл" Тернопілля (ю) 24 1 0 23 9:164 3