Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum СР., 30. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:3
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 6 тур
Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 6 тур
Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР І-ліга(Дорослі) Друк
Результати - 22 тур (30.10.2011)
Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК "Крупсько" 22 13 2 7 32:26 41
2 same (2) СКК "Дністер" Київець 22 13 2 7 42:27 41
3 same (3) ФК "Раделичі" 22 12 1 9 50:30 37
4 same (4) "ІММ" Устя 22 11 3 8 58:42 36
5 up (6) "Космос" Колодруби 22 10 3 9 42:37 32
6 up (10) "Промінь" Липівка 22 9 3 10 33:33 30
7 same (7) КСК "Берездівці" 22 9 3 10 35:47 29
8 down (5) "Біорена" Черниця 22 8 5 9 43:45 29
9 down (8) "Зоря" Держів 22 9 1 12 35:54 28
10 down (9) ФК "Дроговиж" 22 9 0 13 38:40 27
11 same (11) "Темп" Гірське 22 7 5 10 37:53 26
12 same (12) ФК "Сокіл" Тернопілля 22 6 4 12 42:53 22


І = Ігри В = Перемоги Н = Нічиї П = Поразки МЗ:МП = Забиті:Пропущені Оч = Очки