Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 3 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
Вербіж (вет.)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР ІІ-ліга(дорослі) ФФМР ІІ-ліга(дорослі) Друк
Результати - 22 тур (18.10.2015)

Неділя, 18.10.2015 - 22. тур
    15:00  "Карпати" (Горішнє)  3 - 0  "Вихор" (В.Горожанна) -
events.png   15:00  "Скеля" (Стільсько)  3 - 1  ФК "Кагуїв"
events.png   15:00  "Галичина" (М.Горожанна)  4 - 1  "Воля" Велика Воля
events.png   15:00  "Промінь" (Більче)  1 - 2  ДКСК "Скала" Демня
events.png   15:00  "Будінвест" (Верин)  8 - 0  ФК "Дністер" Станківці

Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 up (2) ДКСК "Скала" Демня 20 13 4 3 55:26 43
2 up (3) "Галичина" (М.Горожанна) 20 12 6 2 57:24 42
3 down (1) ФК "Березина" 20 13 2 5 52:30 41
4 same (4) "Будінвест" (Верин) 20 12 4 4 56:26 40
5 same (5) "Воля" Велика Воля 20 8 2 10 34:48 26
6 same (6) "Вихор" (В.Горожанна) 20 7 4 9 40:44 24
7 same (7) "Промінь" (Більче) 20 7 1 12 33:45 22
8 up (10) "Карпати" (Горішнє) 20 6 2 12 28:52 20
9 up (11) "Скеля" (Стільсько) 20 5 3 12 36:53 18
10 down (8) ФК "Кагуїв" 20 5 4 11 32:56 18
11 down (9) ФК "Дністер" Станківці 20 5 2 13 42:61 17