Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал - Стикові матчі
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 10:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ДКСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 10:40

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:5
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 11:20
ДКСК
Демня (ю)Список гравцівКалендар матчів

Розвадів (Ю)Список гравцівКалендар матчів
5:0
RefereeВерещинський, Василь
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 12:00

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
1:1пен
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал - Стикові матчі
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 13:00
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
Тернопілля (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:1пен
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 13:40
СКК
Крупсько (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
1:5
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 14:20
МСКК
Рудники (ю)Список гравцівКалендар матчів
СКК
Крупсько (ю)Список гравцівКалендар матчів
3:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал - Фінал
Datum СБ., 24. лютого. 2018 Beginn 15:00
ФК
Тернопілля (ю)Список гравцівКалендар матчів

Гірське (ю)Список гравцівКалендар матчів
4:5
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал-I ліга Футзал-I ліга Друк
Результати - 9 тур (25.02.2017)

Субота, 25.02.2017 - 9. тур
events.png   10:00  ФК "Раделичі"  2 - 4  "Космос" Колодруби
events.png   11:00  "Підлісся" Миколаїв  9 - 3  СКК "Дністер" Київець
events.png   12:00  СКК "Крупсько"  0 - 9  "Дністер" Розвадів
events.png   13:00  "Темп" Гірське  5 - 1  МСКК "Рудники"
    14:00  СКК Пісочна  5 - 0  ФК "Дроговиж"

Турнірна таблиця

Місце   Команда І В Н П МЗ:МП Оч
1 same (1) СКК Пісочна 9 7 2 0 41:19 23
2 up (4) "Дністер" Розвадів 9 6 1 2 44:20 19
3 same (3) "Підлісся" Миколаїв 9 6 1 2 62:40 19
4 down (2) СКК "Дністер" Київець 9 5 1 3 39:37 16
5 same (5) ФК "Раделичі" 9 5 0 4 33:27 15
6 same (6) СКК "Крупсько" 9 4 1 4 31:38 13
7 same (7) МСКК "Рудники" 9 3 0 6 33:42 9
8 up (9) "Космос" Колодруби 9 2 1 6 30:48 7
9 down (8) ФК "Дроговиж" 9 2 0 7 33:51 6
10 same (10) "Темп" Гірське 9 1 1 7 31:55 4