Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал ІІ ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 10:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 10:50

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 11:40

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 12:30
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 13:20
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал І ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 14:10

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:50

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 16:40

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Футзал І ліга Футзал І ліга Друк
Календар ігор команд(и) "ІММ" Устя

Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
1 тур 30.11.2019 12:00  "ІММ" Устя 4 - 4 ФК "Сокіл" Тернопілля - Нічия
2 тур 07.12.2019 16:00  СКК "Крупсько" 3 - 2 "ІММ" Устя - Поразка
3 тур 14.12.2019 10:50  "ІММ" Устя 4 - 4 "Темп" Гірське - Нічия
4 тур 21.12.2019 15:50  ФК "Раделичі" 6 - 4 "ІММ" Устя - Поразка
5 тур 11.01.2020 10:00  "ІММ" Устя 5 - 2 "Дністер" Розвадів - Перемога
6 тур 25.01.2020 14:10  "Воля" Велика Воля  -  "ІММ" Устя -