Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал ІІ ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 11:40

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
3:10
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 12:30
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
0:5
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 13:20
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
4:4
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал І ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 14:10

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
5:1
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
4:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:50

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
4:3
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 16:40

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
10:11
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(Дорослі)
Календар ігор команд(и) "Темп" Гірське

  Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
events.png 2 тур 12.05.2013 18:00  МСКК "Рудники" 5 - 2 "Темп" Гірське Поразка
events.png 3 тур 19.05.2013 16:00  "Темп" Гірське 0 - 1 СКК "Крупсько" Поразка
events.png 4 тур 26.05.2013 16:00  ФК "Раделичі" 1 - 0 "Темп" Гірське Поразка
events.png 5 тур 02.06.2013 16:00  "Темп" Гірське 4 - 2 "Біорена" Черниця Перемога
events.png 6 тур 09.06.2013 16:00  "ІММ" Устя 2 - 2 "Темп" Гірське Нічия
events.png 7 тур 16.06.2013 16:00  "Темп" Гірське 2 - 2 "Космос" Колодруби Нічия
events.png 8 тур 24.06.2013 18:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 3 - 0 "Темп" Гірське Поразка
events.png 9 тур 30.06.2013 16:00  "Темп" Гірське 5 - 2 "Зоря" Держів Перемога
events.png 10 тур 07.07.2013 16:00  "Промінь" Липівка 3 - 0 "Темп" Гірське Поразка
events.png 11 тур 14.07.2013 16:00  "Темп" Гірське 1 - 2 КСК "Берездівці" Поразка
events.png 13 тур 28.08.2013 18:00  "Темп" Гірське 0 - 1 МСКК "Рудники" Поразка
events.png 14 тур 01.09.2013 16:00  СКК "Крупсько" 6 - 1 "Темп" Гірське Поразка
events.png 15 тур 08.09.2013 16:00  "Темп" Гірське 1 - 2 ФК "Раделичі" Поразка
events.png 16 тур 15.09.2013 16:00  "Біорена" Черниця 7 - 0 "Темп" Гірське Поразка
events.png 17 тур 22.09.2013 16:00  "Темп" Гірське 2 - 5 "ІММ" Устя Поразка
events.png 18 тур 29.09.2013 16:00  "Космос" Колодруби 3 - 2 "Темп" Гірське Поразка
events.png 19 тур 06.10.2013 15:00  "Темп" Гірське 0 - 3 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
20 тур 13.10.2013 15:00  "Зоря" Держів 3 - 0 "Темп" Гірське Поразка
events.png 21 тур 20.10.2013 15:00  "Темп" Гірське 2 - 2 "Промінь" Липівка Нічия
events.png 22 тур 27.10.2013 15:00  КСК "Берездівці" 3 - 0 "Темп" Гірське Поразка