Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
2:0
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:3
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
6:2
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Футзал
Календар ігор команд(и) "Зоря" Держів

Тур Дата Час Господарі   ГостіРезультат  
2 тур 07.12.2013 14:00  МСКК "Рудники" - "Зоря" Держів7 - 3 Поразка
3 тур 21.12.2013 13:00  "Зоря" Держів - СКК Пісочна4 - 6 Поразка
4 тур 28.12.2013 15:00  ФК "Раделичі" - "Зоря" Держів6 - 4 Поразка
5 тур 11.01.2014 12:00  "Зоря" Держів - "Воля" Велика Воля3 - 4 Поразка
6 тур 25.01.2014 16:00  "Дністер" Розвадів - "Зоря" Держів5 - 0 Поразка
10 тур 01.03.2014 17:00  "Зоря" Держів - СКК "Крупсько"1 - 5 Поразка
13 тур 15.03.2014 12:00  "ІММ" Устя - "Зоря" Держів7 - 4 Поразка