Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
6:1
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
2:0
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:3
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
6:2
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР ІІ-ліга(юнаки) ФФМР ІІ-ліга(юнаки) Друк
Календар ігор команд(и) ФК "Дністер" Станківці (ю)

Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
1 тур 22.05.2016 14:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 0 - 3 Воля" Велика Воля (ю) Поразка
2 тур 29.05.2016 14:00  "Сокіл" (Криниця)(ю) 6 - 0 ФК "Дністер" Станківці (ю) Поразка
3 тур 05.06.2016 13:00  ФСК "Щирок" (Вербіж)(ю) 5 - 8 ФК "Дністер" Станківці (ю) Перемога
4 тур 12.06.2016 14:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 0 - 1 "Карпати" (Горішнє) (ю) Поразка
5 тур 19.06.2016 14:00  "Скеля" (Стільсько)(ю) 2 - 0 ФК "Дністер" Станківці (ю) Поразка
6 тур 26.06.2016 14:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 3 - 0 ФК "Кагуїв"(ю) Перемога
7 тур 03.07.2016 14:00  "Будінвест" (Верин) (ю) 2 - 0 ФК "Дністер" Станківці (ю) Поразка
8 тур 10.07.2016 14:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 1 - 7 "Промінь" (Більче)(ю) Поразка
9 тур 31.07.2016 14:00  "Галичина" (М.Горожанна)(ю) 3 - 0 ФК "Дністер" Станківці (ю) Поразка
10 тур 07.08.2016 14:00  Воля" Велика Воля (ю) 3 - 0 ФК "Дністер" Станківці (ю) - Поразка
11 тур 14.08.2016 14:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 0 - 3 "Сокіл" (Криниця)(ю) - Поразка
12 тур 28.08.2016 14:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 0 - 3 ФСК "Щирок" (Вербіж)(ю) - Поразка
13 тур 04.09.2016 14:00  "Карпати" (Горішнє) (ю) 3 - 0 ФК "Дністер" Станківці (ю) - Поразка
14 тур 11.09.2016 14:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 0 - 3 "Скеля" (Стільсько)(ю) - Поразка
15 тур 18.09.2016 14:00  ФК "Кагуїв"(ю) 3 - 0 ФК "Дністер" Станківці (ю) - Поразка
16 тур 25.09.2016 14:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 0 - 3 "Будінвест" (Верин) (ю) - Поразка
17 тур 02.10.2016 15:00  "Промінь" (Більче)(ю) 3 - 0 ФК "Дністер" Станківці (ю) - Поразка
18 тур 09.10.2016 15:00  ФК "Дністер" Станківці (ю) 0 - 3 "Галичина" (М.Горожанна)(ю) - Поразка