Football is much more serious than life and death

Табло

МАФ І ліга (дорослі) - 15 тур
Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 10:30

ВеринСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 15 тур
Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 13:00
ФСК
ДемняСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 13:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 14:30

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 15 тур
Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 14:30
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 14:30
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 15:30
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 15:30
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 15 тур
Datum НД., 19. вересня. 2021 Beginn 17:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


МАФ ІІ ліга (дорослі) МАФ ІІ ліга (дорослі) Друк
Календар ігор команд(и) ФСК "Скала" Демня

Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
1 тур 06.06.2021 18:00  СКК "Дністер" Київець 4 - 5 ФСК "Скала" Демня Перемога
2 тур 13.06.2021 18:00  ФСК "Скала" Демня 4 - 4 "Галичина" (М.Горожанна) Нічия
3 тур 20.06.2021 13:00  ФСК "Скала" Демня 1 - 2 "Промінь" (Більче) Поразка
4 тур 27.06.2021 13:00  "Зоря" Держів 2 - 0 ФСК "Скала" Демня Поразка
5 тур 04.07.2021 13:00  ФСК "Скала" Демня 0 - 0 ФК "Горожанна" Велика Горожанна Нічия
6 тур 11.07.2021 16:00  "Сокіл" Черниця 2 - 1 ФСК "Скала" Демня Поразка
7 тур 18.07.2021 17:00  ФК "Березина" 1 - 1 ФСК "Скала" Демня Нічия
9 тур 01.08.2021 13:00  ФСК "Скала" Демня 2 - 2 СКК Пісочна Нічия
10 тур 08.08.2021 13:00  ФСК "Скала" Демня 3 - 2 СКК "Дністер" Київець Перемога
11 тур 15.08.2021 18:00  "Галичина" (М.Горожанна) 6 - 5 ФСК "Скала" Демня Поразка
12 тур 29.08.2021 13:00  "Промінь" (Більче) 4 - 3 ФСК "Скала" Демня Поразка
13 тур 05.09.2021 14:00  ФСК "Скала" Демня 0 - 2 "Зоря" Держів Поразка
14 тур 12.09.2021 13:00  ФК "Горожанна" Велика Горожанна 1 - 2 ФСК "Скала" Демня Перемога
15 тур 19.09.2021 13:00  ФСК "Скала" Демня  -  "Сокіл" Черниця -
16 тур 26.09.2021 00:00  ФСК "Скала" Демня  -  ФК "Березина" -
18 тур 10.10.2021 00:00  СКК Пісочна  -  ФСК "Скала" Демня -