Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал ІІ ліга - 2 тур
Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 10:00

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
11:4
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 11:00
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
2:1
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 12:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
6:3
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 13:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
6:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 14:00
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
8:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал І ліга - 2 тур
Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 15:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
3:6
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
3:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 17:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
3:5
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 07. грудня. 2019 Beginn 18:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
4:4
Previous MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(Дорослі) ФФМР І-ліга(Дорослі) Друк
Календар ігор команд(и) МСКК "Рудники"

Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
1 тур 31.07.2019 19:00  СКК "Надітичі" 2 - 3 МСКК "Рудники" - Перемога
2 тур 26.05.2019 16:00  "Будінвест" (Верин) 1 - 6 МСКК "Рудники" Перемога
3 тур 02.06.2019 16:00  МСКК "Рудники" 2 - 2 "ІММ" Устя Нічия
4 тур 09.06.2019 18:00  МСКК "Рудники" 2 - 2 ФК "Дроговиж" Нічия
5 тур 16.06.2019 16:00  МСКК "Рудники" 6 - 1 СКК "Крупсько" Перемога
6 тур 23.06.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 3 - 8 МСКК "Рудники" Перемога
7 тур 30.06.2019 16:00  МСКК "Рудники" 0 - 4 "Темп" Гірське Поразка
8 тур 07.07.2019 16:00  МСКК "Рудники" 7 - 3 СКК "Дністер" Київець Перемога
9 тур 14.07.2019 16:00  МСКК "Рудники" 4 - 2 "Промінь" (Більче) Перемога
10 тур 21.07.2019 15:00  "Зоря" Держів 2 - 2 МСКК "Рудники" Нічия
11 тур 28.07.2019 16:00  ФК "Раделичі" 3 - 7 МСКК "Рудники" Перемога
12 тур 04.08.2019 16:00  МСКК "Рудники" 2 - 0 СКК "Надітичі" Перемога
13 тур 11.08.2019 16:00  МСКК "Рудники" 2 - 2 "Будінвест" (Верин) Нічия
14 тур 18.08.2019 16:00  "ІММ" Устя 3 - 8 МСКК "Рудники" Перемога
15 тур 01.09.2019 18:00  ФК "Дроговиж" 3 - 2 МСКК "Рудники" Поразка
16 тур 08.09.2019 16:00  СКК "Крупсько" 7 - 3 МСКК "Рудники" Поразка
17 тур 15.09.2019 15:00  МСКК "Рудники" 7 - 1 ФК "Сокіл" Тернопілля Перемога
18 тур 16.10.2019 16:00  "Темп" Гірське 1 - 0 МСКК "Рудники" Поразка
19 тур 29.09.2019 15:00  СКК "Дністер" Київець 2 - 5 МСКК "Рудники" Перемога
20 тур 06.10.2019 15:00  "Промінь" (Більче) 0 - 3 МСКК "Рудники" Перемога
21 тур 13.10.2019 15:00  МСКК "Рудники" 3 - 1 "Зоря" Держів Перемога
22 тур 20.10.2019 15:00  МСКК "Рудники" 4 - 0 ФК "Раделичі" Перемога