Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 14 тур
Datum НД., 22. вересня. 2019 Beginn 13:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. вересня. 2019 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. вересня. 2019 Beginn 16:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 18 тур
Datum НД., 22. вересня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. вересня. 2019 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. вересня. 2019 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. вересня. 2019 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 22. вересня. 2019 Beginn 16:00

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР І-ліга(Дорослі) ФФМР І-ліга(Дорослі) Друк
Календар ігор команд(и) ФК "Сокіл" Тернопілля

Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
1 тур 19.05.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 3 - 0 "Промінь" (Більче) Перемога
2 тур 26.05.2019 16:00  "Зоря" Держів 5 - 1 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
3 тур 02.06.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 1 - 3 ФК "Раделичі" Поразка
4 тур 09.06.2019 16:00  СКК "Надітичі" 5 - 2 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
5 тур 16.06.2019 16:00  "Будінвест" (Верин) 4 - 2 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
6 тур 23.06.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 3 - 8 МСКК "Рудники" Поразка
7 тур 30.06.2019 16:00  ФК "Дроговиж" 5 - 1 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
8 тур 07.07.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 2 - 0 СКК "Крупсько" Перемога
9 тур 14.07.2019 16:00  "ІММ" Устя 1 - 0 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
10 тур 21.07.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 1 - 4 "Темп" Гірське Поразка
11 тур 28.07.2019 15:00  СКК "Дністер" Київець 3 - 0 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
12 тур 04.08.2019 16:00  "Промінь" (Більче) 1 - 1 ФК "Сокіл" Тернопілля Нічия
13 тур 11.08.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 1 - 5 "Зоря" Держів Поразка
14 тур 18.08.2019 16:00  ФК "Раделичі" 6 - 1 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
15 тур 01.09.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 4 - 1 СКК "Надітичі" Перемога
16 тур 08.09.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля 3 - 3 "Будінвест" (Верин) Нічия
17 тур 15.09.2019 15:00  МСКК "Рудники" 7 - 1 ФК "Сокіл" Тернопілля Поразка
18 тур 22.09.2019 16:00  ФК "Сокіл" Тернопілля  -  ФК "Дроговиж" -
19 тур 29.09.2019 16:00  СКК "Крупсько"  -  ФК "Сокіл" Тернопілля -
20 тур 06.10.2019 15:00  ФК "Сокіл" Тернопілля  -  "ІММ" Устя -
21 тур 13.10.2019 15:00  "Темп" Гірське  -  ФК "Сокіл" Тернопілля -
22 тур 20.10.2019 15:00  ФК "Сокіл" Тернопілля  -  СКК "Дністер" Київець -
дом админа - блог системного администратора