Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал ІІ ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 10:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
СК
"Скала"Список гравцівКалендар матчів
7:4
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 10:50

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
7:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 11:40

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
3:10
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 12:30
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
0:5
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 13:20
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
4:4
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал І ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 14:10

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
5:1
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
4:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:50

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
4:3
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 16:40

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
10:11
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) Друк
Календар ігор команд(и) КСК "Фаворит" (Розділ)

Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
1 тур 02.06.2019 15:00  "Сокіл" (Криниця) 4 - 6 КСК "Фаворит" (Розділ) Перемога
3 тур 16.06.2019 14:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 1 - 2 ФК "Березина" Поразка
4 тур 23.06.2019 14:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 0 - 2 СКК Пісочна Поразка
5 тур 30.06.2019 18:00  "Дністер" Розвадів 2 - 1 КСК "Фаворит" (Розділ) Поразка
6 тур 07.07.2019 15:30  ФК "Дністер-Вихор" Липиці 3 - 3 КСК "Фаворит" (Розділ) Нічия
8 тур 21.07.2019 13:00  "Галичина" (М.Горожанна) 0 - 3 КСК "Фаворит" (Розділ) Перемога
9 тур 11.08.2019 14:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 3 - 2 ФСК "Тростянець" Перемога
10 тур 18.08.2019 15:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 3 - 3 "Сокіл" (Криниця) Нічия
11 тур 01.09.2019 18:00  ФСК "Тростянець" 3 - 1 КСК "Фаворит" (Розділ) Поразка
12 тур 08.09.2019 18:00  СКК Пісочна 3 - 0 КСК "Фаворит" (Розділ) Поразка
13 тур 15.09.2019 13:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 5 - 0 "Галичина" (М.Горожанна) Перемога
14 тур 20.10.2019 15:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 3 - 1 "Дністер" Розвадів Перемога
15 тур 29.09.2019 14:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 1 - 2 ФК "Дністер-Вихор" Липиці Поразка
16 тур 06.10.2019 15:00  ФК "Березина" 2 - 3 КСК "Фаворит" (Розділ) Перемога