Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок Району - 3 тур
Стадіон: с.Гірське Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 11:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 11:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Стадіон: с.Тернопілля Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 11:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів

"Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Кубок Району - 4 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 12:10
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Стадіон: с.Тернопілля Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 12:10
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Кубок Району - 3 тур
Стадіон: с.Гірське Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 12:15
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Кубок Району - 4 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 13:20

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тернопілля Datum НД., 16. серпня. 2020 Beginn 13:20

В.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

"Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) Друк
Календар ігор команд(и) ФК "Березина"

Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
3 тур 16.06.2019 14:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 1 - 2 ФК "Березина" Перемога
4 тур 23.06.2019 16:30  "Галичина" (М.Горожанна) 1 - 4 ФК "Березина" Перемога
5 тур 30.06.2019 14:00  ФК "Березина" 1 - 1 СКК Пісочна Нічия
6 тур 07.07.2019 13:30  ФК "Березина" 1 - 1 ФСК "Тростянець" Нічия
7 тур 14.07.2019 18:00  "Дністер" Розвадів 1 - 1 ФК "Березина" Нічия
8 тур 21.07.2019 16:00  ФК "Березина" 1 - 7 "Сокіл" (Криниця) Поразка
9 тур 28.07.2019 16:00  ФК "Дністер-Вихор" Липиці 2 - 2 ФК "Березина" Нічия
10 тур 18.08.2019 14:00  ФСК "Тростянець" 3 - 2 ФК "Березина" Поразка
11 тур 01.09.2019 14:00  ФК "Березина" 5 - 1 "Галичина" (М.Горожанна) Перемога
12 тур 08.09.2019 18:00  ФК "Березина" 2 - 2 "Дністер" Розвадів Нічия
13 тур 15.09.2019 17:00  "Сокіл" (Криниця) 7 - 1 ФК "Березина" Поразка
14 тур 22.09.2019 13:00  ФК "Березина" 2 - 3 ФК "Дністер-Вихор" Липиці Поразка
15 тур 13.10.2019 15:00  СКК Пісочна 3 - 0 ФК "Березина" Поразка
16 тур 06.10.2019 15:00  ФК "Березина" 2 - 3 КСК "Фаворит" (Розділ) Поразка