Football is much more serious than life and death

Табло

Футзал ІІ ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 12:30
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
0:5
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 13:20
Воля
Велика Воля(ю)Список гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
4:4
Previous MatchPrevious MatchReset

Футзал І ліга - 6 тур
Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 14:10

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
5:1
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
4:2
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 15:50

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
4:3
Previous MatchPrevious MatchReset

Datum СБ., 25. січня. 2020 Beginn 16:40

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
10:11
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) Друк
Календар ігор команд(и) "Галичина" (М.Горожанна)

Тур Дата Час Господарі Результат Гості Арбітр  
1 тур 02.06.2019 16:00  "Дністер" Розвадів 7 - 1 "Галичина" (М.Горожанна) Поразка
2 тур 09.06.2019 16:00  ФК "Дністер-Вихор" Липиці 4 - 0 "Галичина" (М.Горожанна) Поразка
4 тур 23.06.2019 16:30  "Галичина" (М.Горожанна) 1 - 4 ФК "Березина" Поразка
5 тур 30.06.2019 16:00  ФСК "Тростянець" 3 - 1 "Галичина" (М.Горожанна) Поразка
6 тур 07.07.2019 16:00  "Сокіл" (Криниця) 3 - 4 "Галичина" (М.Горожанна) Перемога
8 тур 21.07.2019 13:00  "Галичина" (М.Горожанна) 0 - 3 КСК "Фаворит" (Розділ) Поразка
9 тур 28.07.2019 18:00  СКК Пісочна 9 - 1 "Галичина" (М.Горожанна) Поразка
10 тур 18.08.2019 16:00  "Галичина" (М.Горожанна) 4 - 3 ФК "Дністер-Вихор" Липиці Перемога
11 тур 01.09.2019 14:00  ФК "Березина" 5 - 1 "Галичина" (М.Горожанна) Поразка
12 тур 08.09.2019 16:00  "Галичина" (М.Горожанна) 1 - 2 ФСК "Тростянець" Поразка
13 тур 15.09.2019 13:00  КСК "Фаворит" (Розділ) 5 - 0 "Галичина" (М.Горожанна) Поразка
14 тур 22.09.2019 16:00  "Галичина" (М.Горожанна) 2 - 2 "Сокіл" (Криниця) Нічия
15 тур 29.09.2019 16:00  "Галичина" (М.Горожанна) 0 - 3 "Дністер" Розвадів Поразка
16 тур 06.10.2019 15:00  "Галичина" (М.Горожанна) 1 - 1 СКК Пісочна Нічия