Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 11:30

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
4:5
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
0:1
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 14:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
2:1
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
0:5
RefereeШуп'як, Володимир
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
1:1
RefereeНаконечний, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
9:1
RefereeКравець, Ігор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 3 тур
Datum НД., 20. вересня. 2020 Beginn 17:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
2:5
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 21. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Кубок Кубок "Золота осінь" Друк
 Турнірна сітка змагання

1/ 8фіналу1/ 16 фіналу1/ 4 фіналу1/ 2 фіналуФінал
ФСК "Щирок" (Вербіж)|
|- "Сокіл" Черниця|
"Сокіл" Черниця||
|- "Дністер" Розвадів|
"Дністер" Розвадів||
|- "Дністер" Розвадів|
"Воля" Велика Воля|||
|- "Галичина" (М.Горожанна)||
"Галичина" (М.Горожанна)||
|- КСК "Берездівці"|
ФК "Дроговиж"|||
|- "Сокіл" (Криниця)|||
"Сокіл" (Криниця)||||
|- СКК "Надітичі"|||
СКК "Надітичі"||||
|- КСК "Берездівці"||
ФК "Березина"|||
|- КСК "Берездівці"||
КСК "Берездівці"||
|- "ІММ" Устя
ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)||
|- ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)||
"Промінь" (Більче)|||
|- ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)||
СКК "Крупсько"||||
|- МСКК "Рудники"|||
МСКК "Рудники"|||
|- "ІММ" Устя|
"ІММ" Устя||
|- "ІММ" Устя||
"Темп" Гірське|||
|- "ІММ" Устя|
"Зоря" Держів||
|- "Зоря" Держів|
ФК "Сокіл" Тернопілля|