Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 8 тур
Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 13:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
0:3
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 10 тур
Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 15:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
0:0
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 15:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
2:2
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга(Дорослі) - 8 тур
Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
1:7
RefereeНаконечний, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
6:2
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І-ліга(Дорослі) - 10 тур
Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
1:4
RefereeМацьків, Руслан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
2:3
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 16:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
1:6
RefereeЖукровський, Микола
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 21. липня. 2019 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
3:0
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Золота осінь" Друк
 Турнірна сітка змагання

1/ 8фіналу1/ 16 фіналу1/ 4 фіналу1/ 2 фіналуФінал
ФСК "Щирок" (Вербіж)|
|- "Сокіл" Черниця|
"Сокіл" Черниця||
|- "Дністер" Розвадів|
"Дністер" Розвадів||
|- "Дністер" Розвадів|
"Воля" Велика Воля|||
|- "Галичина" (М.Горожанна)||
"Галичина" (М.Горожанна)||
|- КСК "Берездівці"|
ФК "Дроговиж"|||
|- "Сокіл" (Криниця)|||
"Сокіл" (Криниця)||||
|- СКК "Надітичі"|||
СКК "Надітичі"||||
|- КСК "Берездівці"||
ФК "Березина"|||
|- КСК "Берездівці"||
КСК "Берездівці"||
|- "ІММ" Устя
ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)||
|- ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)||
"Промінь" (Більче)|||
|- ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)||
СКК "Крупсько"||||
|- МСКК "Рудники"|||
МСКК "Рудники"|||
|- "ІММ" Устя|
"ІММ" Устя||
|- "ІММ" Устя||
"Темп" Гірське|||
|- "ІММ" Устя|
"Зоря" Держів||
|- "Зоря" Держів|
ФК "Сокіл" Тернопілля|
дом админа - блог системного администратора