Football is much more serious than life and death

Табло

І ліга (дорослі) - 16 тур
Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 15:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ІІ ліга (дорослі) - 24 тур
Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 16:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 23. вересня. 2018 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Незалежності Друк
 Турнірна сітка змагання

1/16 фіналу
29-07-2007
1/8 фіналу
05-08-2007
1/4 фіналу
12-08-2007
1/2 фіналу
19-08-2007
Фінал
24-08-2007
Устя|
|- Устя|
Надітичі||
|- Устя|
Вербіж|||
|- Черниця||
Черниця||
|- Устя|
Горішнє|||
|- Держів|||
Держів||||
|- Держів||
Крупсько||
|- Устя|
Н.Опарська|||
|- Кагуїв|||
Кагуїв||||
|- Розділ|||
Розділ||||
|- Розділ||
Пісочна|||
|- Раделичі||
Раделичі|||
|- Раделичі||
Дроговиж||
|- Устя
М.Горожанна||
|- М.Горожанна||
В.Горожанна|||
|- М.Горожанна||
Устя|||
|- Колодруби||
Тернопілля||||
|- Тернопілля||||
Рудники|||||
|- Колодруби|||
Колодруби|||
|- Колодруби|
Ричагів||
|- Демня||
Демня|||
|- Демня||
Липиці||||
|- Гірське|||
Гірське|||
|- "Дністер" Київець|
Верин||
|- "Дністер" Київець||
"Дністер" Київець|||
|- "Дністер" Київець|
"Дністер" Розвадів|