Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 13:00
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів
4:0
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
4:1
RefereeКіндій, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 14:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
1:0
RefereeГнатів, Олег
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
0:4
RefereeСиненький, Ростислав
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
4:2
RefereeЯблонський, Віктор
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
7:1
RefereeМазуранчик, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 5 тур
Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
3:2
RefereeБуць, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 27. вересня. 2020 Beginn 17:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
7:2
RefereeЛеськів, Андрій
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Кубок Золота осінь Кубок Золота осінь Друк
 Турнірна сітка змагання

1/16 фіналу1/8 фіналу1/4 фіналу1/2 фіналуФінал
"Галичина" (М.Горожанна)|
|- "Галичина" (М.Горожанна)|
ФСК "Щирок" (Вербіж)||
|- ФК "Раделичі"|
ФК "Раделичі"||
|- "ІММ" Устя|
СКК "Надітичі"|||
|- "ІММ" Устя||
"ІММ" Устя||
|- "ІММ" Устя|
"Зоря" Держів|||
|- ФК Пісочна|||
ФК Пісочна||||
|- КСК "Берездівці"|||
КСК "Берездівці"||||
|- ФК "Дроговиж"||
СКК "Крупсько"(ю)|||
|- ФК "Дроговиж"||
ФК "Дроговиж"||
|- "ІММ" Устя
ФК "Сокіл" Тернопілля||
|- ФК "Сокіл" Тернопілля||
"Воля" Велика Воля|||
|- СКК "Дністер" Київець||
СКК "Дністер" Київець|||
|- СКК "Дністер" Київець||
"Будінвест" (Верин)||||
|- "Будінвест" (Верин)|||
ФК "Березина"|||
|- СКК "Дністер" Київець|
СКК "Крупсько"||
|- МСКК "Рудники"||
МСКК "Рудники"|||
|- ДКСК "Скала" Демня||
ДКСК "Скала" Демня|||
|- "Промінь" Липівка|
"Промінь" (Більче)||
|- "Промінь" Липівка|
"Промінь" Липівка|