Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 3 тур
Стадіон: с.Розвадів Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

Велика ВоляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum СБ., 21. квітня. 2018 Beginn 18:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів
ФСК
Вербіж (вет.)Список гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Тростянець Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Пісочна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00

КриницяСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Березина Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ГорішнєСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.М.Горожанна Datum НД., 22. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФК
ЛипиціСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок Кубок "Пролісок" Друк
 Турнірна сітка змагання

1 тур2 тур3 тур
СКК Пісочна|
|- СКК Пісочна|
СКК "Крупсько"||
|- СКК Пісочна|
"Зоря" Держів|||
|- "Воля" Велика Воля||
"Воля" Велика Воля||
|- СКК Пісочна
"Космос" Колодруби||
|- "Дністер" Розвадів||
"Дністер" Розвадів|||
|- "Дністер" Розвадів|
КСК "Берездівці"||
|- "Темп" Гірське|
"Темп" Гірське|