Football is much more serious than life and death

Табло.

Кубок Незалежності (юнаки) - 1/4 фіналу
Datum ЧТ., 22. липня. 2021 Beginn 18:30

Верин (ю)
ФК
ФК "Горожанна"
3:1
Reset

Табло

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 13:00

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 14:00
СКК
КиївецьСписок гравцівКалендар матчів
ФК
В. ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ ІІ ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

МАФ І ліга (дорослі) - 8 тур
Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 17:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів

ЛипівкаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 25. липня. 2021 Beginn 18:00

УстяСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


Кубок Золота осінь Кубок Золота осінь Друк
 Турнірна сітка змагання

1/16 фіналу1/8 фіналу1/8 фіналу1/4 фіналу1/2 фіналу
"Промінь" (Більче)|
|- "Будінвест" (Верин)|
"Будінвест" (Верин)||
|- СКК Пісочна|
"Дністер" Розвадів|||
|- СКК Пісочна||
СКК Пісочна||
|- СКК Пісочна|
"Галичина" (М.Горожанна)|||
|- "Галичина" (М.Горожанна)||
"Скеля" (Стільсько)||
|- СКК Пісочна|
ФК "Дроговиж"|||
|- ФК "Дроговиж"|||
ФК "Дністер" Станківці||||
|- ФК "Сокіл" Тернопілля|||
ФК "Сокіл" Тернопілля||||
|- КСК "Берездівці"||
КСК "Берездівці"|||
|- КСК "Берездівці"||
СКК "Надітичі"||
|- "ІММ" Устя
СКК "Крупсько"(ю)||
|- ДКСК "Скала" Демня||
ДКСК "Скала" Демня|||
|- ДКСК "Скала" Демня||
ФК "Кагуїв"|||
|- ФК "Раделичі"||
"Темп" Гірське||||
|- ФК "Раделичі"|||
ФК "Раделичі"|||
|- "ІММ" Устя|
ФК "Березина"||
|- "Воля" Велика Воля||
"Воля" Велика Воля|||
|- СКК "Крупсько"||
СКК "Крупсько"|||
|- "ІММ" Устя|
МСКК "Рудники"||
|- "ІММ" Устя|
"ІММ" Устя|