Football is much more serious than life and death

Табло

Кубок "Пролісок"-2018 - 1/8 фіналу
Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
ТернопілляСписок гравцівКалендар матчів
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Гірське Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 14:00
ФСК
ТростянецьСписок гравцівКалендар матчів

ДержівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Гірське Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів

ГірськеСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Устя Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Надітичі Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

ЧерницяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Стадіон: с.Рудники Datum НД., 29. квітня. 2018 Beginn 16:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous MatchPrevious MatchReset

Пошук гравця

Сайт відвідали:

Яндекс.Метрика дом админа - блог системного администратора

Кубок "Пролісок"
 Турнірна сітка змагання

1 тур2 тур3 тур1/8 фіналу
ДКСК "Скала" Демня|
|- "Дністер" Розвадів|
"Дністер" Розвадів||
|- "Дністер" Розвадів|
СКК "Надітичі"|||
|- Дроговиж||
ФК "Дроговиж"||
|- "Дністер" Розвадів|
СКК "Крупсько"|||
|- Миколаїв (ю)|||
ФК Миколаїв (ю)||||
|- Миколаїв (ю)||
"Будінвест" (Верин)|||
|- Кагуїв||
ФК "Кагуїв"||
|- Устя
КСК "Берездівці"||
|- Раделичі||
ФК "Раделичі"|||
|- Раделичі||
ФСК "Щирок" Вербіж (вет.)||||
|- Тернопілля|||
ФК "Сокіл" Тернопілля|||
|- Устя|
"ІММ" Устя||
|- Устя||
"Промінь" Липівка|||
|- Устя|
"Темп" Гірське||
|- Гірське|
"Зоря" Держів|