Football is much more serious than life and death

Табло

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00
ФК
РаделичіСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ДроговижСписок гравцівКалендар матчів
0:3
RefereeПрендота, Мирон
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 6 тур
Datum ПН., 28. вересня. 2020 Beginn 17:00

БільчеСписок гравцівКалендар матчів
ФК
ФК "Горожанна" Список гравцівКалендар матчів
1:2
RefereeЧайковський, Богдан
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 4 тур
Datum СР., 30. вересня. 2020 Beginn 17:00
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
МСКК
РудникиСписок гравцівКалендар матчів
2:3
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР ІІ-ліга (дорослі) - 6 тур
Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
Лінденфельд
Луб'янаСписок гравцівКалендар матчів
ФК
БерезинаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum СБ., 03. жовтня. 2020 Beginn 00:00
ФСК
ВербіжСписок гравцівКалендар матчів

М.ГорожаннаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

ФФМР І ліга (дорослі) - 6 тур
Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
КСК
РозділСписок гравцівКалендар матчів
СКК
КрупськоСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

РозвадівСписок гравцівКалендар матчів

УстяСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00

ДержівСписок гравцівКалендар матчів

ВеринСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Datum НД., 04. жовтня. 2020 Beginn 00:00
СКК
НадітичіСписок гравцівКалендар матчів
СКК Пісочна
ПісочнаСписок гравцівКалендар матчів
-:-
Previous Matchnext MatchPrevious Matchnext MatchReset

Пошук гравця


ФФМР ІІліга (юнаки) ФФМР ІІліга (юнаки) Друк
 Турнірна сітка змагання

1 тур2 тур3 тур
"Воля" Велика Воля|
|- "Сокіл" (Криниця)(ю)|
"Сокіл" (Криниця)(ю)||
|- "Промінь" (Більче)(ю)|
ФСК "Щирок" (Вербіж)|||
|- "Промінь" (Більче)(ю)||
"Промінь" (Більче)(ю)||
|- ДКСК "Скала" Демня(ю)
ФК "Березина" (ю)||
|- ФК "Березина" (ю)||
"Галичина" (М.Горожанна)(ю)|||
|- ДКСК "Скала" Демня(ю)|
ДКСК "Скала" Демня(ю)||
|- ДКСК "Скала" Демня(ю)|
"Сокіл" Черниця (ю)|